Fanoušci robotické metalové kapely Compressorhead se mohou po několika živých vystoupeních těšit také na první album. Kapela, která doposud hrála covery od zavedených metalových velikánů, plánuje přijít dokonce s vlastním repertoárem.

FOTO: Robotická kapela

Metalová kapela, složená s robotů, plánuje vydat první album.
Zdroj: www.facebook.com/compressorhead

Robotická metalová kapela se dala dohromady v roce 2012 a dnes se může pochlubit řadou rekordů na YouTube. Kytarista Fingers, bubeník Stickboy a baskytarista Bones se pravidelně objevují také na různých hudebních i technologických akcích. Díky tomu získali spoustu fanoušků, pro které plánují nahrát první album.

Roboti oslovili klasické nahrávací společnosti, u kterých však neuspěli. Od 1. listopadu proto odstartují crowfundingovou kampaň a požádají fanoušky, aby se jim na první album složili.

Než s nahráváním začnou, roboti chtějí získat do kapely ještě nového zpěváka a druhého kytaristu. Písně bude komponovat John Wright z kanadské punkrockové kapely NoMeansNo.

Chcete roboty také podpořit? Nezapomeňte je sledovat na webu kapely!

Comments
Harvey Specter
Vloženo 15:38 21.10.2015
jan
Odpovědět
O autorovi

A ten metal je kde? Takovej Olda Říha bigboš… 😀

  Harvey Specter
  Vloženo 12:34 22.10.2015
  Eva Řeháková
  Odpovědět
  O autorovi

  Dobrý den, Jane, to máte pravdu, že pravý metal vypadá trochu jinak 🙂 Ale hlavně jde o ty roboty… 😉

Přidejte svůj komentář

Můžete použít HTML atrbitury: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>